PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  ! Krém ORANGE se slevou 15% ! 

O nás

ATUELLE - multibrandový výhradní distributor pro Českou republiku  profesionálních kosmetických značek:

  • Od roku 2008 / REFERENCE FRANCE (FRANCIE)
  • Od roku 2013 / DU COSMETICS - Vincent Davianny (ŠPANELSKO), mezi něž patří jak salonní produkty tak i produkty na domácí péče.  


REFERENCE FRANCE - 40 let zkušeností v oblasti Fytokosmetologii.
Kolekce  obsahuje prvotřídní biodepilaci teplým voskem De Luxe a produkty k ošetření obličeje a těla. Všechny produkty jsou vyráběny s láskou v harmonickém prostředí na jihu Francie, v samém srdci Baskicka. Od roku 1984, kdy se prvním exportním trhem REFERENCE stalo Japonsko, pokračoval rozvoj...
Kdo má rád aromaterapie, fytoterapie a mořský svět, bude zamilovaný do aroma, textury a účinků produktů této značky.


DU COSMETICS od Vincent Davianny - luxusní, profesionální a opakovaně testována vysoce účinná kosmeceutika. Společnost Vincent Davianny od 1986 roku  vyrábí DU Cosmetics a jejím cílem je vytvářet nejlepší kosmetické produkty s unikátním a inovativním desingem.
Zajímavostí je to, že společnost Vincent Davianny od 1970 vlastní mezinárodní školu kosmetologie a estetiky "Tevian", kde  všechny přípravky DU musí před vstupem na mezinárodní trh byt testovány a schváleny odborníky této školy.
Výsledek? Perfektní kvalita! Každý protokol ošetření podporován používáním autorských masážních technik školy Tevian, což dává klíč odborníků, aby se zákazník chtěl vrátit a zažít péči znovu.

Produkty DU jsou výjimečně účinné zejména proto, že při jejich výrobě jsou používány špičkové technologie a nejúčinnější aktivní složky. Zároveň se velmi pečlivě a přesně přistupuje k výrobě každého jednotlivého výrobku a spolupracuje s mezinárodními laboratořemi Lipotec group, Pentapharm Laboratories …

  

JAK PRACUJEME:

Zastupujeme luxusní profesionální kosmetické značky a pro profesionály nabízíme prezentace a školení o naších výrobcích, technologických protokolech včetně autorských  masážních technik. 


Najdete u nás kvalitu a komfort, schopnost naslouchat zákazníkům a flexibilní podmínky pro «začátečníky». Nebojte se! Navazující technická podpora je součástí naší práce. Naši zákazníci nejsou povinni pracovat s celou škálou výrobků. Snažíme se přizpůsobit rozsah produktů a protokolů péče na základě odborné způsobilosti a přání odborníků.

 

KONTAKTUJTE NÁS!

Děkujeme všem odborníkům, s kteřými již pracujeme a budeme v budoucnu spolupracovat!

 

Náš cíl - poskytnout příležitost pro lidi různých profesí a různých finančních možností BÝT KRÁSNÝMI! Nezůstáváme na jednom místě – rosteme, vyvíjíme se  a tvoříme.

U nás nenajdete žadný produkt, který by byl agresivní či pro vás nebezpečný. Taky vám ale  neslibujeme «okamžité omlazení o 10 let». Přesne jenom co vám slíbit můžeme - kvalitní péče o pleť ! Řídíme se motem naších kolegů z Francie – «krasně stárnout je umění».

 

Děkujeme vám za vaší zpětnou vazbu o naších přípravcích!