PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  ! Krém ORANGE se slevou 15% ! 

Doprava a platba

Doprava  (Možnosti dopravy pro Českou Republiku)

Osobní odběr - zdarma

Zboží si můžete vyzvednout i osobně na naší kamenné prodejně (po předchozí telefonické domluvě) na adrese: Dlouhá 16, Praha 1 (kanc. 319).

GLS - doručení na adresu: 79Kč

Přepravce GLS Vám obvykle doručí zboží již následující pracovní den od převzetí na Vámi zvolenou adresu v objednávce. Po obdržení SMS s termínem doručení Vás kurýr bude kontaktovat také telefonicky. Od 2000 Kč je tato doprava zdarma.

GLS Parcel Shop - výdejní místa: 59kč 

Pokud zvolíte tuto možnost doručení, zásilku je možné vyzvednout v síti výdejních míst GLS ParcelShop. Po zvolení této dopravy máte možnost vybrat výdejní místo zadáním města, nebo PSČ. Přepravce Vás bude informovat o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Od 2000 Kč je tato doprava zdarma. Na těchto výdejních místech nelze platit kartou. 

Platba

Hotově při osobním odběru - zdarma.

Objednané zboží můžete zaplatit v hotovosti  při osobním odběru na naší kamenné prodejně na adrese: Dlouhá 16, Praha 1 (kanc. 319).

Dobírkou GLS - 45Kč

Zásilku zaplatíte přepravci při dodání zboží v hotovosti nebo platební kartou. Na dobírku zasíláme pouze přímo na adresu, prostřednictvím dopravce GLS.

Bankovním převodem - zdarma

Po dokončení objednávky Vám bude zaslán e-mail s potvrzením a v příloze bude proforma (zálohová) faktura. Jakmile bude proforma faktura uhrazena a správná částka připsána na náš účet, bude Vaše objednávka expedována do 2 dnů. Číslo účtu a variabilní symbol jsou uvedeny na proforma faktuře.

​Platba online prostřednictvím platební brány ThePay - zdarma
  • Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ThePay zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

  • Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána vás přesměruje do Vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.