PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE:  ! Krém ORANGE se slevou 15% ! 

Letní depilace

Hlavním rysem depilace v létě 2023 je, že se provádí stejným způsobem jako v zimě 2022.

No, vážně, je třeba věnovat pozornost 3 důležitým bodům:

  1. Stav pokožky. Suchost a olupování v létě častěji souvisí s přílišným opalováním a nedostatečnou péčí po něm. Depilace v tomto případě může vyvolat vážné poškození epidermálních vrstev (zjizvení).
  2. Zrychlený růst chloupků ve srovnání se zimním obdobím. Je to způsobeno řadou faktorů: venkovní teplotou, vitamínem D. V létě je obzvláště dobré doporučit klientům pro domácí péči Mléko zpomalující růst chloupků a Serum Optimal od Reference.
  3. Zvýšené pocení. Pomůže šálek zeleného čaje nebo nealkoholického nápoje před zákrokem a nějaký čas na "ochlazení" před vstupem do kabiny.

V létě je velmi důležité dodržovat doporučení vyhýbat se 2-3 dny po depilaci opalování a také neběžet ❗ na depilaci ihned po pláži. V tomto případě můžete získat popáleniny a atypickou pigmentaci, v druhém případě (od pláže k depilaci) - poranění kůže.

Abyste minimalizovali možné komplikace, měli byste používat opalovací krém a přípravky po opalování. Ještě lepší je minimalizovat dobu pobytu na slunci. Zejména v době "sluneční špičky".