Vstup pro profesionály     Kosik (0)
Home Péče o pleť Depilace de Luxe Péče o tělo Profesionál Slovo odborníka Obchodní podmínky Kontakty

Péče o pleť

Regenerační Sérum / Repair Serum

Kod:VV SR1

Dostupnost: Skladem

Vyhlazení, hojení a odstranění nedokonalostí pleti. Pro všechny typy pleti, zejména pleť s pigmentovými skvrnami vzniklé následkem akné, kromě podrážděné a citlivé pokožky.

Při pravidelném, opakovaném použití, pomáhá regenerační sérum eliminovat nevzhledné pigmentové skvrny a přispívá ke zlepšení vzhledu pokožky.

Esenciální oleje a vysoká koncetrace extraktu ze slizu hlemýždě (Poly-helixan®) mají léčivé, čistící a regenerační vlastnosti. Sérum rychle hojí a vyhlazuje nedokonalostí pleti, rozjasňuje a omlazuje pokožku.

Způsob aplikace:

Aplikuje se ráno a / nebo večer na očištěnou pokožku na celý obličej nebo jej lze aplikovat lokálně, za účelem odstranění nevzhledných pigmentových skvrn (post-akne).Vyhněte se oblasti kolem očí. Poté aplikujte denní/noční krém.

Pro dosažení nejlepších viditelných výsledků doporučujeme:  Každodenní použítí REPAIR SÉRA plus 1-2krát týdně aplikaci Hlubokočisticí peeling a Regenerační peeling-masku.

Poznámka:
Během používání Repair Séra je nutno pokožku dostatečně chránit před působením UV záření (na pláži, u moře, na horách - minimálně SPF 15). V letních měsících doporučujeme použivat Repair sérum jen na noční péči.
Aktivní složky:

Poly-helixan®, fyto-komplex esenciálních oleje: levandule, tymián, šalvěj, oregano, mandarinka, olej z muškátové růže a jojobový.

Bezkontaktní airless kelímek 30 ml

Cena: 

1395 Kč (s DPH)

 ks 


 


© Atuelle s.r.o. 2009-2019. Všechna práva vyhrazena.