Vstup pro profesionály     Kosik (0)
Home Péče o pleť Depilace de Luxe Péče o tělo Profesionál Slovo odborníka Obchodní podmínky Kontakty

Péče o pleť

Regenerační peelingová maska

Kod:VV MP1

Dostupnost: Skladem

Unikátní péče: peeling, obnova a zesvětlení pleti. Pro všechny typy pleti, zejména pleť s pigmentovými skvrnami, které vznikly následkem akné, kromě podrážděné a citlivé pokožky.

Účinky:

Tento multifunkční krémový přípravek bez zrníček slouží jako peeling a maska v jednom:

  • Odstraňuje odumřelé kožní buňky, vyhlazuje mikroreliéf pokožky a díky obsahu extraktu z bio citrónu 5% a  kyseliny glykolové 4% dochází k zesvětlení  tmavých, neestetických pigmentových skvrn a k rozjasnění pleti.
  • Svým exfoliačním účinkem aktivuje regeneraci a obnovu pleti.
  • Reference France doporučuje používat peeling-masku v programech pro mastnou problematickou pleť s cílem snížit závažnost skvrn, které jsou následkem akné. 
Způsob aplikace: 

Aplikujte silnou vrstvu 1-2 krát týdně na čistou a suchou pokožku. Vyhněte se okolí očí. Nechte působit 10 až 15 minut, poté lehkými pohyby vygumujte a opláchněte vodou. Dočistěte vhodným tonikem a osušte. Ošetření zakončete nanesením Repair Sérum. Použijte ochranu proti slunečnímu záření minimálně SPF15!

Poznámka:
Pro dosažení nejlepších viditelných výsledků použijte nejprve Hlubokočisticí peeling a poté Regenerační ​​peelingovou masku. Repair Sérum aplikujte každý den.
Důležitá informace:
Neaplikujte na pleť v okolí očí, na citlivou pleť nebo na pleť s porušenou celistvostí svrchní vrstvy kůže.  Nevhodné pro těhotné ženy (kvůli vysoké koncentraci esenciálních olejů a riziku fotosensibility).
Aktivní složky: 

Bílý jíl, kyselina glykolová, extrakt citronu, EO (esenciální oleje): levandule, kadidlo, pryskyřice, semínka mrkve, geranium, měsíčkový extrakt a extrakt z okurky.

Tuba 70ml

Cena: 

995 Kč (s DPH)

 ks 


 


© Atuelle s.r.o. 2009-2019. Všechna práva vyhrazena.