Vstup pro profesionály     Kosik (0)
Home Péče o pleť Depilace de Luxe Péče o tělo Profesionál Slovo odborníka Obchodní podmínky Kontakty

Péče o pleť

Čisticí maska

Kod:VV MA1

Dostupnost: Skladem

Efektivní čištění a detoxikace bez vysušení pleti. Pro mastnou a problematickou pleť, smíšenou k aplikaci v T-zóně.

Účinky:
  • Vysoce efektivní formule masky viditelně pročišťuje pokožku. Napomáhá zmenšení rozšířených, zanesených pórů, čistí je a celkově sjednocuje pleť.
  • Kromě tohoto čisticího působení také dodává základní elementy k buněčné obnově pokožky (stopové prvky, vitamíny, minerální soli, aminokyseliny).
  • Maska obsahuje Montmorillonit (francouzský zelený jíl) ve vysoké koncentraci - nejlepší "vysavač nečistot" ze všech typů kosmetické hlíny.
  • Díky přítomnosti vyživujícího a zklidňujícího meruňkového oleje čisticí vlastnosti masky pokožku nevysušují. Maska může být použita na lokální a problematické partie.
Způsob aplikace: 

Aplikujte masku 2 krát týdně na očištěný suchý obličej a krk. Vyhněte se oblasti kolem očí. Nechte působit 10-15 minut. Řádně opláchněte vlažnou vodou. Pokožku pak jemně osvěžte vyrovnávací matující pleťovou vodou pomocí vatového tamponku.

  • Pro smíšenou pleť aplikujte masku pouze v oblasti T-zóny a na zbytek obličeje použijte masku vhodnou pro daný typ pleti.
  • U mastné pleti aplikujte masku na celý obličej.

Poznámka:
  Před použitím čistící masky se doporučuje provést hlubokočisticí peeling, aby se odstranily odumřelé buňky, které zanášejí rozšířené póry.
Aktivní složky: 

Montmorillonit (francouzský zelený jíl), kaolin (bílý jíl), meruňkový olej, mořské řasy Spirulina a Karagenany.

Tuba 70ml

Cena: 

795 Kč (s DPH)

 ks 


 


© Atuelle s.r.o. 2009-2019. Všechna práva vyhrazena.