Vstup pro profesionály     Kosik (0)
Home Péče o pleť Depilace de Luxe Péče o tělo Profesionál Slovo odborníka Obchodní podmínky Kontakty

Péče o pleť

Hlubokočisticí peeling

Kod:VV GO3

Dostupnost: Skladem

Peeling-gomaž s trojím působením. Pro smíšenou až mastnou pleť.

Účinky:

Tento  krémový peeling růzové barvy má na pokožku trojí působení:

  • pokožku hloubkově čistí - odstraňuje odumřelé buňky a přebytečný maz (černé tečky) s využitím růžového prášku oxidu křemičitého a litchi;
  • podporuje buněčnou obnovu;
  • viditelně vyhlazuje a rozjasňuje pleť.

Prášek z růžového křemíku a kyselina citronová viditelně zjasňují a zlepšuje celkový stav pokožky, stimulují hluboké procesy na buněčné úrovni.  Po provedení peelingu je pokožka přípravena aktivně vstřebávat účinné přípravky řešící nedostatky u smíšené, mastné až aknetické pleti.

Způsob aplikace: 

Aplikujte jednou týdně v tenké vrstvě na suchou pokožku obličeje (kromě očí). Nechte 5minut působit a poté suchými konečky prstů jemně masírujte tak dlouho, až se postupně částečky vytratí. Důkladně opláchněte teplou vodou a dočistěte pokožku vatovými tampónky namočenými v Matující pleťové vodě.

Poznámka:
Pro dosažení nejlepších viditelných výsledků, použijte jednou týdně Hlubokočisticí peeling a Regenerační peelingovou masku. Repair Serum aplikujte každý den.
Aktivní složky: 

Jádro litchi, kyselina citronová, heřmánková a vilínová, květinové vody, červený jíl, červené řasy citronový olej a olej z pomerančovníku, oxid křemičitý.

Tuba 70ml

 

Cena: 

895 Kč (s DPH)

 ks 


 


© Atuelle s.r.o. 2009-2019. Všechna práva vyhrazena.