Vstup pro profesionály     Kosik (0)
Home Péče o pleť Depilace de Luxe Péče o tělo Profesionál Slovo odborníka Obchodní podmínky Kontakty

Péče o pleť

Jen pár kapek …

Tak lze vyjádřit celkové množství zkrášlovacích prostředků, které žena používá při své každodenní péči o pleť obličeje Těchto několik gramů je proto velmi vzácných a plných příslibů.

Příslibů potěšení a krásy. Potěšení je totiž součástí tělesné a duševní pohody a z této pohody pramení krása. Potěšení pro smysly: prohlédněte si výrobek, dotkněte se jej, přivoňte si a dopřejte své pokožce svěží, jemný, hedvábný a lehký dotek jeho krémově husté či tekuté konzistence.

Tento bohatý výběr dermatokosmetických přípravků s vysokým obsahem přírodních aktivních látek rostlinného a mořského původu vytvořila REFERENCE pro krásu a mladistvý vzhled vaší tváře. Mezi látky vybrané díky svým výjimečně příznivým účinkům na pokožku se řadí ušlechtilé rostlinné oleje, přírodní květové vody, červené a exotické ovoce, vitamíny a vzácné extrakty z mořských řas.

Naše přípravky, v nichž se příjemný pocit snoubí s účinností, jsou přizpůsobeny jednotlivým typům pleti a odpovídají specifickým potřebám každého z nich. Veškeré preparáty v naší nabídce se zaměřují na stimulaci buněčného metabolismu a obnovu hydrolipidického filmu na pokožce, a řeší tak problém přímo u jeho kořene: předcházejí suchosti a dehydrataci pleti, které jsou hlavními příčinami předčasného stárnutí. Všechny přípravky jsou výsledkem našeho laboratorního výzkumu a podléhají nepřetržité kontrole, kterou provádí doktor farmacie.

Vaše potřeby vás dovedly k přípravkům REFERENCE, základem vaší důvěry se stane vaše spokojenost …

 

© Atuelle s.r.o. 2009-2019. Všechna práva vyhrazena.