Vstup pro profesionály     Kosik (0)
Home Péče o pleť Depilace de Luxe Péče o tělo Profesionál Slovo odborníka Obchodní podmínky Kontakty

Depilace de Luxe

Tělový peeling s dvojitým účinkem DOUBLE ACTION

Kod:GE VE60

Dostupnost: Skladem

Pět AHA kyselin proti zarůstání chloupků.

Účinky:

Tyto vynikající výsledky získáváte díky synergickému efektu chemického působení pěti AHA kyselin s exfoliáčními účinky mikročástic rýže a krémiku. Navíc aplikace peelingu Dual Action uvolňuje zarustající chloupky a přípravuje pokožku ke kvalitnějšímu odstranění chloupků (depilace/holení).

Cílem tělového peelingu Double Action od Reference s ovocnými kyselinami je vysoce účinné odstranění zrohovatělých vrstev pokožky a odumřelých buněk. Struktura pokožky je vyhlazená, ozdravená a hydratovaná.

  • Viditelný peelingový WOW efekt! Okamžité chemické působení 5ti ovocných AHA kyselin vede k vyhlazení a projasnění pokožky. Přírodní ovocné kyseliny zjemňují a zvlhčují pokožku;
  • Příprava pokožky před epilace/depilace/holení: Provedení peelingu 48 hodin před odstraněním chloupků připraví pokožku na kvalitní depilace/holení. Hluboko zarostlé chloupky jsou uvolněné;
  • Jako prevence proti zarůstání: Mechanické působení křemíku a rýže s okamžitým odstraněním povrchových vrstev kůže a odumřelých buněk pomáhá zabránit zarůstání chloupků. Pravidelné použití peelingu jednou týdně Vám pomůže bojovat se zarůstaním chloupků;
Způsob aplikace: 

Jednou týdně a den před aplikací nanášejte produkt na suchou pokožku (hrubá pokožka, lokty, kolena, zarůstající chloupky) a nechte působit cca 5 minut. Jemnými tahy provádějte gumování. Poté opláchněte vodou. Nepoužívejte mýdlo. Po použití peelingu naneste tělové mléko Emolia.

Kontraindikace:

Přípravek není vhodný pro citlivou a podrážděnou pokožku. Neaplikujte před pobytem na slunci. Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi.

Důležitá informace:
Provedení peelingu 48 hodin před odstraněním chloupků připraví pokožku na kvalitní depilaci/holení. Ideálně používejte v kombinaci s tělovým mlékem Emolia a Lysante.
Aktivní složky: 

AHA ovocné kyseliny (glykolová, jablečná, mléčná, citronová a vinná), 100% křemík a rýže, aloe věra, vitamín E, rostlinný glycerin.

Tuba 150ml

Cena: 

570 Kč (s DPH)

 ks 


 


Předchozí   |   Zpět do katalogu   |   Následující

© Atuelle s.r.o. 2009-2019. Všechna práva vyhrazena.